More

Vukićević odličan u Pjongčangu!

Zbog jakog vjetra, koji opasno muči organizatore Igara u Pjonglangu odložen je početak trke u ženskom veleslalomu.

Jelena Vujičić: Daću sve od sebe, za to garantujem!

Iako su organizatori, bili ubijeđeni da će vrijeme dozvoliti početak trke, skijašice će na borilišta istog dana kada i juče odloženi spustaši, odnosno u četvrtak.

A srpski skijaš, Marko Vukićević zauzeo je danas 25. mjesto u alpskoj kombinaciji na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu, dok je Marko Stevović ostao bez plasmana. Vukićević je zauzeo 25. mjesto rezultatom od 2:11,74 i bio je 5,22 sekunde sporiji od osvajača zlatne medalje Austrijanca Marsela Hiršera.

Vukićević je u spustu ostvario vrijeme od 1:21,31, dok je slalom završio za 50,43 sekundi. Marko Stevović je spust završio kao 59. rezultatom od 1:24,47, ali nije završio drugu trku pa je ostao bez plasmana.